KONTAKTY | FOTOGRAF

FOTOATELIÉR BRNO

 

 

- fotoateliér u centra Brna

- fotoateliér pro focení dětí a miminek newborn

- fotoateliér Brno - focení těhotných a rodin

- fotoateliér pro focení portrétů a glamour

- technická a reklamní fotografie

- fotoateliér s profi vybavením

 

Focení probíhá ve fotoateliérech v Brně.

 

 

 

FOTOATELIÉR BRNO - FOCENÍ TĚHOTNÝCH MAMINEK - TĚHULEK

 

Pro focení těhotných je náš fotoateliér Brno vybaven pozadími a rekvizitami pro uměleckou fotografii. Dále je ve fotoateliéru možné fotit i moderní barevné fotky viz fotky těhotných z fotoateliéru Brno. Nejžádanější fotografie v těhotenství jsou méně nasvícené, ve stylu decentních aktů. I pro další focení ve fotoateliéru směřujeme spíše ke stínům ve fotografii, které vytvoří zajímavější výsledek. V sekci o focení těhotných naleznete praktické info o fotografování těhotných maminek - těhulek.

 

 

FOTOATELIÉR BRNO - FOCENÍ MIMINEK NEWBORN, BATOLAT A DĚTÍ

 

Fotoateliér Brno je vybaven pro focení dětí (newborn, batolat i větších) a rodinnou fotografii. Fotoateliér se nachází nedaleko centra Brna. Ve fotoateliéru Brno fotíme děti všech věkových kategorií a pro focení dětí jsou k dispozici rekvizity a oblečení (většina věcí pro menší děti!). V kategorii o focení dětí naleznete praktické informace k fotografování dětí v našem fotoateliéru v Brně.

 

 

FOTATELIÉR BRNO - FOTOGRAFOVÁNÍ PORTRÉTŮ A GLAMOUR

 

Fotoateliér Brno slouží k i k focení potrétů a glamour. Pro tyto kategorie focení doporučujeme přiobjednat líčení přímo ve fotoateliéru, viz. kategorie vizáž a styling.

 

 

FOTKY Z FOTOATELIÉRU BRNO         CENÍK - FOTOATELIÉR BRNO

HLAVNÍ MENU

TEL 776 771 772 | EMAIL INFO@FOTOGRAFICKY-ATELIER.CZ